OFERUJEMY NISKIE CENY NA PNEUMATYKĘ ASCO
KLIKNIJ, ZAPYTAJ i sprawdź sam

 
ASCO™ oferuje kompleksowe rozwiązania pneumatyki i automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań z każdej branży przemysłu. W połączeniu z doświadczeniem procesowym, rozwiązania te zapewniają niższe koszty eksploatacji oraz zwiększoną wydajność. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, szeroki wybór układów przygotowania powietrza, komponentów układów odpylania (DCS), zaworów oraz siłowników pneumatycznych.  

 

Firma ASCO™ oferuje szeroki wachlarz produktów w dziedzinie sterowania przepływem mediów i pneumatyki siłowej przedstawicielom wszystkich branż niezależnie od ich zastosowań. Dzięki bogatemu doświadczeniu w wielu branżach i zastosowaniach firma ASCO™ zapewnia najlepsze z możliwych rozwiązań, które pomagają klientom przeistaczać pomysły w miarodajne wyniki.

  • Przemysł naftowy, gazowniczy oraz petrochemiczny
  • Farmacja i biotechnologia
  • Technika analityczna i medyczna
  • Branża motoryzacyjna i oponiarska
  • Przemysł spożywczy
  • Automatyka/opakowania

614 SENTRONIC PLUS

REGULATOR CIŚNIENIA - ZAWORY PROPORCJONALNE

Łatwy do podłączenia interfejs oraz wyświetlacz graficzny zapewniają wysoką elastyczność i prostą obsługę. Zawory SENTRONICPLUS nadają się do złożonych zastosowań w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Zawory SENTRONICPLUS ze zintegrowaną cyfrową pętlą regulacyjną łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny pneumatyki z inteligentną elektroniką. Zawory SENTRONICPLUS umożliwiają precyzyjną regulację ciśnienia, przepływu, siły, szybkości oraz skoku lub kąta ustawienia. Stanowią uzupełnienie serii SENTRONICD. Zawory SENTRONICPLUS są dostępne w trzynastu standardowych zakresach ciśnień od 100 mbar do 50 bar. Oferowane cztery standardowe rozmiary pozwalają na uzyskanie szerokiego zakresu przepływów. Wersje z różnymi korpusami oraz uszczelkami mogą być stosowane w wielu branżach, takich jak: spożywcza, medyczna, itp. Regulacja przez podwójną pętlę (kaskadową) umożliwia zbudowanie pętli regulacyjnych przy użyciu oprogramowania DaS (Data Acquisition Software).
Zasięg na cały świat

Nie ma żadnych granic dla naszego biznesu. Współpracujemy z firmami z całego świata. W każdym z naszych dni roboczych możemy przygotować się do wysyłki paczki mają być dostarczone do naszych klientów na niemal wszystkich kontynentach.

Najwyższa jakość

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym klientom tylko rozwiązania i produkty renomowanych producentów o uznanej jakości. Wszystkie części, które znajdują się w naszej ofercie są oryginalne i wykonane zgodnie z normami europejskimi.

Pomoc Techniczna

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań, urządzeń i części. Skontaktuj się z nami, jeśli masz potrzeby w tym zakresie, a my dołożymy wszelkich starań, aby przygotować ciekawą ofertę, która będzie spełniać wymagania techniczne i będzie w dobrej cenie.