OFERUJEMY NISKIE CENY NA PNEUMATYKĘ marki ASCO™
KLIKNIJ, ZAPYTAJ i sprawdź sam

 

 

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

Emerson to światowy lider na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, łączący najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Produkty marki ASCO™ oferują kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów dla szerokiej gamy aplikacji z różnych branż. W połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy Emerson, rozwiązania te pomagają obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć wydajność. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza, systemów odpylania, zaworów oraz siłowników pneumatycznych.

  • Przemysł naftowy, gazowniczy oraz petrochemiczny
  • Farmacja i biotechnologia
  • Technika analityczna i medyczna
  • Branża motoryzacyjna i oponiarska
  • Przemysł spożywczy
  • Automatyka/opakowania

614 SENTRONIC PLUS

REGULATOR CIŚNIENIA - ZAWORY PROPORCJONALNE

Łatwy do podłączenia interfejs oraz wyświetlacz graficzny zapewniają wysoką elastyczność i prostą obsługę. Zawory SENTRONICPLUS nadają się do złożonych zastosowań w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Zawory SENTRONICPLUS ze zintegrowaną cyfrową pętlą regulacyjną łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny pneumatyki z inteligentną elektroniką. Zawory SENTRONICPLUS umożliwiają precyzyjną regulację ciśnienia, przepływu, siły, szybkości oraz skoku lub kąta ustawienia. Stanowią uzupełnienie serii SENTRONICD. Zawory SENTRONICPLUS są dostępne w trzynastu standardowych zakresach ciśnień od 100 mbar do 50 bar. Oferowane cztery standardowe rozmiary pozwalają na uzyskanie szerokiego zakresu przepływów. Wersje z różnymi korpusami oraz uszczelkami mogą być stosowane w wielu branżach, takich jak: spożywcza, medyczna, itp. Regulacja przez podwójną pętlę (kaskadową) umożliwia zbudowanie pętli regulacyjnych przy użyciu oprogramowania DaS (Data Acquisition Software).
Zasięg na cały świat

Nie ma żadnych granic dla naszego biznesu. Współpracujemy z firmami z całego świata. W każdym z naszych dni roboczych możemy przygotować się do wysyłki paczki mają być dostarczone do naszych klientów na niemal wszystkich kontynentach.

Najwyższa jakość

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym klientom tylko rozwiązania i produkty renomowanych producentów o uznanej jakości. Wszystkie części, które znajdują się w naszej ofercie są oryginalne i wykonane zgodnie z normami europejskimi.

Pomoc Techniczna

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań, urządzeń i części. Skontaktuj się z nami, jeśli masz potrzeby w tym zakresie, a my dołożymy wszelkich starań, aby przygotować ciekawą ofertę, która będzie spełniać wymagania techniczne i będzie w dobrej cenie.