Nasza oferta produktów ASCO™

ZŁÓŻ ZAPYTANIE i sprawdź nasze ceny

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

Marka ASCO™ należy do międzynarodowego koncernu Emerson. Oferta obejmuje ponad 50 tyś. produktów z zakresu pneumatyki: zawory elektromagnetyczne, przygotowanie powietrza oraz inne zawory i siłowniki pneumatyczne. Szeroka oferta produktów do wielu zastosowań w każdego rodzaju przemyśle pozwala dostosować odpowiednie rozwiązania dostosowane idealnie do potrzeb i wymagań.

Nasze doświadczenie powiązane z długoletnią współpraca z produktami ASCO pozwoli na najlepsze dobranie rozwiązania według potrzeb. Czy to będzie ekonomiczne czy też bardziej wymagająca aplikacja nasz specjalista w porozumieniu z producentem dobierze najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie.

Największym producentem elektrozaworów i automatyki przemysłowej jest Emerson, w którego skład wchodzi marka ASCO™. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza, systemów odpylania, zaworów oraz siłowników pneumatycznych.

  • Przemysł naftowy, gazowniczy oraz petrochemiczny
  • Farmacja i biotechnologia
  • Technika analityczna i medyczna
  • Branża motoryzacyjna i oponiarska
  • Przemysł spożywczy
  • Automatyka/opakowania

Zasięg na cały świat

Z firmami zagranicznymi współpracujemy od wielu lat, starając się przez ten czas dotrzeć do każdego miejsca na świecie. Zawory ASCO™ proponujemy klientom w kraju jak również za granica. Pneumatyka ASCO™ jest znana na całym świecie dlatego też podjęliśmy się współpracy z ta marką, aby dostarczać niezawodne rozwiązania w optymalnej cenie na każdy zakątek świata.

Najwyższa jakość

Jesteśmy dumni że w naszej ofercie znajdują się produkty renomowanego producenta jakim jest ASCO™, a my możemy je oferować naszym klientom w korzystnych cenach. Wszystkie oferowane przez nas zawory czy siłowniki oraz inne produkty są oryginalne i nowe wykonane zgodnie z normami europejskimi.

Pomoc techniczna

Nasza wieloletnia współpraca z produktami ASCO™ pozwala doradzić państwu w każdym temacie dotyczących tych produktów. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem z aplikacją w państwa przemyśle. Jesteśmy cały czas w kontakcie technicznym bezpośrednio z producentem, który zawsze pomaga nam w bardzo nietypowych rozwiązaniach.