Strona Główna
Strona Główna2020-06-22T09:37:11+00:00

Nasza oferta produktów ASCO™

ZŁÓŻ ZAPYTANIE i sprawdź nasze ceny

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

Marka ASCO™ należy do międzynarodowego koncernu Emerson. Oferta obejmuje ponad 50 tyś. produktów z zakresu pneumatyki: zawory elektromagnetyczne, przygotowanie powietrza oraz inne zawory i siłowniki pneumatyczne. Szeroka oferta produktów do wielu zastosowań w każdego rodzaju przemyśle pozwala dostosować odpowiednie rozwiązania dostosowane idealnie do potrzeb i wymagań.

Nasze doświadczenie powiązane z długoletnią współpraca z produktami ASCO pozwoli na najlepsze dobranie rozwiązania według potrzeb. Czy to będzie ekonomiczne czy też bardziej wymagająca aplikacja nasz specjalista w porozumieniu z producentem dobierze najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie.

Największym producentem elektrozaworów i automatyki przemysłowej jest Emerson, w którego skład wchodzi marka ASCO™. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, układów przygotowania powietrza, systemów odpylania, zaworów oraz siłowników pneumatycznych.

  • Przemysł naftowy, gazowniczy oraz petrochemiczny
  • Farmacja i biotechnologia
  • Technika analityczna i medyczna
  • Branża motoryzacyjna i oponiarska
  • Przemysł spożywczy
  • Automatyka/opakowania
Zobacz produkty

Wyspa zaworowa ASCO™ z serii 503 z elektroniką fieldbus G3″

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że pneumatyczna wyspa zaworowa ASCO™ ze strefami bezpieczeństwa została wyróżniona nagrodą Produkt Roku 2018 magazynu Control Engineering Polska. Pneumatyczna wyspa zaworowa ASCO™ okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Bezpieczeństwo. Uroczystość wręczenia dyplomów Produktu Roku 2018 odbyła się w dniu 9 kwietnia 2019 r. w hotelu Sound Garden w Warszawie. Ta prestiżowa nagroda potwierdziła ponownie, że firma Emerson  koncentruje się na innowacyjnych produktach i rozwiązaniach opartych na bezpieczeństwie funkcjonalnym. W maju 2018 roku, firma Emerson wprowadziła możliwość [...]

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej, dalsze korzystanie z witryny jest równoznaczne z akceptacją. Polityka Prywatności Ok